
Килимок гумовий під пральну машини противібраційний (К15)
550 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: К15
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Килимок антивібраційний (противібраційний) призначений для зменшення вібрації та шуму від пральних машин, підлогових кондиціонерів, посудомийних машин, холодильників та іншої підлогової техніки під час їх роботи. Спеціальні подушки, розташовані в кутах, поглинають вібрацію й запобігають пересуванню побутової техніки під час її роботи. Антивібраційний килимок підходить як для маленької, так і для великої техніки. Зроблено в Україні.
Також у нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати собі килимок у ванну, протиковзний килимок металеву або пластикову поличку етажерку и шторку у ванну кімнату.
Цей та інші товари можна докладно подивитися та замовити на нашому сайті plast.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RTI |
| Тип | Килимок для ванної |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Гума |
| Основа | Гума |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 54 см |
| Товщина | 6 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 6 |
- Ціна: 450 ₴





