
Кутова полиця для ванної кімнати на 4 яруси біла телескопічна пластикова трубка 135–260 см (N02)
1 362 ₴
1 135 ₴
- Готово до відправки
- Код: N02
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Зручні кутові полички у ванну кімнату ТМ PrimaNova допомагають наводити та організовувати лад у ванній кімнаті. Завдяки продуманій конструкції: телескопічній трубі з пластику, стіни та стелю будуть цілими та неушкодженими. Ця конструкція не потребує будь-яких додаткових кріпленнях. Максимальна висота, на якій можна закріпити полицю — 2,6 м, мінімальна — 1,35 м. До складу пластикової полиці входить чотири полички, на яких можна розташувати все найнеобхідніше (необхідні аксесуари ванної кімнати). Ще одним плюсом цієї кутової полиці буде: наявність у комплекті додаткових гачків і мильниці. Кутова полиця PrimaNova не псується під дії вологи, довговічна, міцна. У разі потреби без проблем демонтується, водночас не залишаючи дефектів на поверхні, де була раніше встановлена.
Розміри:
Висота максимальна — 260 см;
Висота мінімальна — 135 см;
Розмір полички — 24,5 х 24,5 см.
Матеріал полиць: пластик
Матеріал труби: пластик
Цвет: білий, блакитний, бежевий, салатовий (наявність кольорів уточнюйте)
Виробник: PrimaNova (Туреччина)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Prima Nova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Висота | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 135 ₴




