
Стіл розкладний 80х50х60 см ламінована ДСП
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ст 1к
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Стіл розкладний 80х50х60 см ламінована ДСП стане Вашим незамінним помічником на пікніках, виїздах на природу і просто на дачі.
Стіл зручно транспортувати і зберігати, оскільки він легкий (4 кг) і в складеному вигляді досить компактний. Розкладний стіл витримує навантаження до 60 кг, завдяки якісним матеріалам, з яких виготовлений стіл і надійної конструкції. Для каркаса розкладного столу використовується сталева труба діаметром 16 мм, а для стільниці - вологостійка лакована ДСП. Весь каркас і кріпильні металеві деталі столу покриті порошковим напиленням. Розкладний стіл не провалюється в м'яку сиру землю, завдяки конструкції ніжок столу.
Основні характеристики:
Довжина столу: 80 см.
Ширина столу: 50 см
Висота столу: 60 см.
Вага столу: 4 кг.
Цей та інші товари можна детально подивитися і замовити на нашому сайті plast.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 4 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 40 мм |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
- Ціна: 1 300 ₴






