
Стійка 156*150*62 см для одягу до 70 кг подвійна металева з посиленими кріпленнями СУ14
2 063 ₴
- Готово до відправки
- Код: СУ14
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Стійка 156*150*62 см для одягу до 70 кг подвійна металева з посиленими кріпленнями СУ14
Підвійна металева стійка для одягу розміром 156x150x62 см з посиленими кріпленнями, що збільшує навантаження до 70 кг. Ідеальний вибір для зберігання великої кількості одягу вдома, в офісі або в магазині. Мічна конструкція та додаткове кріплення забезпечують підвищену стійкість і довговічність, навіть при максимальному навантаженні. Завдяки продуманому дизайну стійкість дозволяє ефективно організувати простір і забезпечити безпечний доступ до одягу. Ідеальне рішення для тих, хто шукає надійне і функціональне зберігання
Основні характеристики:
Висота верхнього яруса 156 см
Висота нижнього яруса 106 см
Ширина 150 см
Глибина 50 см
Товщина 0.7 мм
Діаметр 2.5 см
Максимальне навантаження 70 кг
Усі з'єднання -металеві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 2 063 ₴
- Спосіб упаковки: При оформленні замовлення обирайте ВАНТАЖНЕ відділення Нової пошти, оскільки поштові відділення з обмеженням ваги до 30 кг приймають посилки до 120 см










