
Стійка 156*102*58 см для одягу на коліщатках, подвійна, з полицею для взуття СД6
2 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: СД6
+380937944600
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для одягу на коліщатках, подвійна, з полицею для взуття Розміри: Висота більшої стійки-156 см Висота меншої стійки-107 см Ширина 102 см Глибина 58 см Товщина трубки 0.7 мм, діаметр 2.5 см. Всі з'єднання металеві. Приймаємо замовлення на індивідуальні розміри стійок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Ключниця | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1020 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 1560 мм |
- Ціна: 2 508 ₴






