Новинка


Стійка 155*105*110 для одягу подвійна, купити стійку, вішалку для речей С6
1 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: С6
+380937944600
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка для одягу подвійна. опис: Висота більшої стійки-155 см Висота меншої стійки-105 см Ширина 110 см Глибина 50 см Максимальне навантаження – 50 кг. Товщина трубки 0.7 мм, діаметр 2.5 см. всі з'єднання металеві. приймаємо замовлення на індивідуальні розміри стійок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 1 692 ₴






