
Стійка 130*105*50*50 для одягу подвійна, вішалка для одягу С12
1 287 ₴
- Готово до відправки
- Код: С12
+380937944600
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка подвійна хром. Розміри: Висота більшої 130 см і меншої 105 см, ширина 50 см, глибина 50 см, Товщина 0,7 мм,диаметр 2.5 см. Максимальние навантаження 25 кілограмів. Всі з' єднання-металеві. Приймаємо замовлення на виготовлення за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 1 287 ₴






