
Стійка 160*75*50 см для одягу одинарна вішалка для речей С1
913 ₴
- Готово до відправки
- Код: С1
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Стійка 160*75*50 см для одягу одинарна вішалка для речей С1
Одинарна стійка для одягу розміром 160x75x50 см. Компактна та міцна вішалка для речей, виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує надійне зберігання одягу. Ідеально підходить для домашнього використання, гардеробних кімнат, офісів або магазинів. Завдяки оптимальним розмірам, стійка ефективно використовує простір, зберігаючи речі в порядку. Сучасний і стильний дизайн легко впишеться в будь-який інтер'єр, забезпечуючи зручність і естетичний вигляд. Ідеальне рішення для організації гардеробу.
Основні характеристики:
Висота 160 см
Ширина 75 см
Глибина 50 см
Товщина 0.7 мм
Діаметр 2.5 см
Максимальне навантаження 25 кг
Усі з'єднання -металеві
Приймаємо замовлення на виготовлення за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розробка | Так |
- Ціна: 913 ₴










