Новинка
-13%


Сушарка 58х32 см для білизни на батарею
520 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4м
+380937944600
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни на батарею опалення українського виробника Комфорт Плюс - універсальна, її можна повісити в різні місця сушіння: на батарею, на двері, на бортик ванни та навіть на ліжко. Ідеально підходить для приміщень, де питання вільного місця стоїть дуже гостро. Робоча довжина сушіння 4 метри. Сушарка складається з 7 міцних металевих трубок товщиною 6 мм.
| Тип | Універсальні |
| Кількість стрижнів/трубок | 7 |
| Робоча довжина поверхні | 4 м |
| Розміри: ширина глибина | 58*32 см |
| Країна-виробник | Україна |
У нашому інтернет-магазині Ви також можете підібрати собі різні види сушарок для білизни: підлогового типу, настінно-стельового типу та інерційні мотузки для сушіння білизни.
Цей та інші товари можна детально подивитися і замовити на нашому сайті plast.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Для батарей опалення |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Синій |
| Тримачі для дрібних речей | Ні |
| Вага | 0.5 кг |
| Виробник | Comfort |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 4 |
- Ціна: 450 ₴












