
Стійка 155*85*50 см для одягу одинарна металева вішалка для одягу С2(L)
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: С2(L)
- +380 (93) 794-46-00Менеджер
Стійка 155*85*50 см для одягу одинарна металева вішалка для одягу С2(L)
Подвійна металева стійка для одягу розміром 155*85*50 см. Надійна вішалка, що ідеально підходить для організації гардеробу вдома, в офісі чи магазині. Завдяки двом рівням для розміщення одягу, стійка дозволяє ефективно використовувати простір і забезпечує зручний доступ до речей. Міцна металева конструкція забезпечує довговічність та стабільність, витримуючи значні навантаження. Сучасний дизайн стійки гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, поєднуючи практичність і стиль. Ідеальне рішення для зручного зберігання одягу.
Основні характеристики:
Висота 155 см
Ширина 85 см
Глибина 50 см
Товщина 0.7 мм
Діаметр 2.5 см
Максимальне навантаження 20 кг
Усі з'єднання -металеві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 935 ₴








